-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26
Керуючись частиною шостою статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та у зв’язку з продовженням строку дії Договору до «18» січня 2022 р., Сторони домовилися збільшити вартість Договору на 13 650,00 грн. (тринадцять тисяч шістсот п’ятдесят гривень «00» копійок) без ПДВ, що не перевищує 20% від ціни Договору.
81 432.00
UAH без ПДВ
Номер:
e2a27160cacf420d8dc1ef5d48cb3a4d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-14-007197-b-b1
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331094
-
Контактна особа:
Оксана Харченко +380500432787 oksana.kharchenko.84@ukr.net
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ГУАРД-ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43294441
-
Контактна особа:
Ірина Панічкіна +380509635379 guard_ohorona@ukr.net
-
Адреса:
07403, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ МОСКАЛЕНКА СЕРГІЯ, будинок 8Б, квартира 78
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Опис:
Керуючись частиною шостою статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та у зв’язку з продовженням строку дії Договору до «18» січня 2022 р., Сторони домовилися збільшити вартість Договору на 13 650,00 грн. (тринадцять тисяч шістсот п’ятдесят гривень «00» копійок) без ПДВ, що не перевищує 20% від ціни Договору.
Номер договору:
75
Дата підписання:
19.10.2021 08:56
Період дії договору:
19.10.2021 00:00 - 18.01.2022 00:00
Сума договору:
81 432.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
81 432.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26
Кількість
1 послуга
Період постачання
20.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
93404, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 26
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
390792fd29584265b819e0814146b2c3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.10.2021 09:23
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7e318304758f43028e143fa1fc5f3e6a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 17:37
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
b443c3a4f575423b8b0095095321ae69
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
17.01.2022 11:50
Статус:
Опубліковано