• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської селищної ради

Завершена

110 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 552.00 UAH
Номер: 193002d41a9a4245a8c9119340a0af0e
Внутрішній номер закупівлі: 11504403
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-14-001231-b   
Замовник: Краснопільська селищна рада
Контактна особа: Юлія Жирякова +380545971377 ekr.otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 110 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 552.00 UAH
Період уточнення: 14.09.2021 09:36 - 20.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 14.09.2021 09:36 - 30.09.2021 00:00
Аукціон: 30.09.2021 11:15 - 30.09.2021 11:38
Період кваліфікації: 30.09.2021 11:38 - 04.10.2021 11:36
Період завантаження договору: 04.10.2021 11:36 - 24.10.2021 11:36
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської селищної ради
Код ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 42400, Україна, Сумська область, Сумський район, територія Краснопільської селищної ради На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Жидков Іван Іванович

Оскарження: 04.10.2021 11:36 - 15.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 78 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
78 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.10.2021 11:36
Відповіді на вимоги 10
Документи 23
Скарги 0
ТОВ "Еліт-Енергосервіс-Суми"
Початкова пропозиція 108 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
108 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: 6991c66b52e24f91aef925df099da8d2
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-14-001231-b-b1
Постачальник: ФОП Жидков Іван Іванович
Номер договору: 318
Сума договору: 78 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 21.10.2021 17:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір 318 від 21.10.2021 ФО-П Жидков І.І..pdf
p7s
sign.p7s