• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської селищної ради

78 400.00 UAH без ПДВ
Номер: 6991c66b52e24f91aef925df099da8d2
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-14-001231-b-b1
Замовник: Краснопільська селищна рада
Постачальник: ФОП Жидков Іван Іванович
Класифікатор ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: 318
Дата підписання: 21.10.2021 17:00
Період дії договору: 21.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 78 400.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 78 400.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської селищної ради
Код ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 42400, Україна, Сумська область, Сумський район, територія Краснопільської селищної ради На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Краснопільська селищна рада
ФОП Жидков Iван Iванович
Сума 78400.00 UAH
Статус
Оплачений
30.12.2021 10:00
Док-ти 1