• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської селищної ради

Оголошено тендер

110 400.00 UAH
Номер: 933e7f4779db4f55b24c48019805ff54
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-14-001233-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Краснопільська селищна рада
Замовник: Краснопільська селищна рада
Очікувана вартість: 110 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської селищної ради
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.09.2021 09:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума110 400.00 UAH