-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція Дитячо- юнацької спортивної школи №3 міста Рівного по вулиці Макарова, будинок 28А (добудова приміщення для фізкультурно- оздоровчих занять)
Тендер Prozorro UA-2021-09-09-003930-b
Закупівля здійснюється для забезпечення потреб Замовника. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою відповідно до п.8 ч. 2 ст. 21 ЗУ "Про публічні закупівлі". У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад ( або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку.Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Категорія Замовника: Згідно п. 3, ч. 1, ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" .
Завершена
2 915 240.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 500.00 UAH
Номер:
0aa0c9f67ab841c688a825989351a64d
Внутрішній номер закупівлі:
11450118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-09-003930-b
Замовник:
Дитячо-юнацька спортивна школа №3 міста Рівного
×
-
Код ЄДРПОУ:
21084627
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, Макарова 28а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романюк Ярослав Віталійович +380977973972 dsch3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 915 240.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 500.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2021 14:50 - 15.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2021 14:50 - 25.09.2021 14:55
Аукціон:
27.09.2021 14:37 - 27.09.2021 15:12
Період кваліфікації:
27.09.2021 15:12 - 12.10.2021 18:39
Період завантаження договору:
12.10.2021 18:39 - 01.11.2021 18:39
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- ОписНадання авансу у розміри 30 % на придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій , виробів і обладнання.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях15 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата вартості виконаних Робіт проводиться шляхом застосування проміжних платежів та кінцевого розрахунку на підставі Актів приймання виконаних будівельних робіт за формою № КБ-2в та довідки про вартість виконаних будівельних робіт за формою № КБ-3, підписаних Сторонами, з обов’язковим попереднім погодженням із службою технічного нагляду, при умові надходження коштів з бюджету на рахунок Замовника
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція Дитячо- юнацької спортивної школи №3 міста Рівного по вулиці Макарова, будинок 28А (добудова приміщення для фізкультурно- оздоровчих занять)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
"ЕНКІ ЛН" ФІЛІЯ МАЛОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА"ОЛВІК"ГРОМАДСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ"УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ЧОРНОБИЛЯ ПО М.РІВНЕ ТА РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛ."РІВНЕНСЬКОГО ОБЛ.ОБ'ЄДНАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ"СОІУ"
Оскарження: 30.09.2021 16:39 - 11.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43726061
-
Контактна особа:
Сергій Лаврущенко +380987452435 lavrushchenkos@gmail.com
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, місто Сарни, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 4, квартира 17
Оскарження: 30.09.2021 16:39 - 11.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 682 013.53 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 230 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.09.2021 16:39
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0
ТОВ ''БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ''СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ-39''
Оскарження: 01.10.2021 16:25 - 12.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40443212
-
Контактна особа:
Рокунець Максим Миколайович +380362253002 vevsu39@gmail.com
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, Млинівська,24
Оскарження: 01.10.2021 16:25 - 12.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 560 484.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 384 484.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.10.2021 16:25
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН (РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ,ПРОФСПІЛКИ) "СВЯТОБОР Л"
Оскарження: 12.10.2021 18:39 - 23.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38439980
-
Контактна особа:
Валерій Нестерук +380502414904 sviatoborl@gmail.com
-
Адреса:
34520, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Ремчиці, ВУЛИЦЯ СУХА ГРУША, будинок 1
Оскарження: 12.10.2021 18:39 - 23.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 652 753.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 652 753.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
62
Скарги
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "Комфорт-Еко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31830396
-
Контактна особа:
Омельчук Віктор Павлович 380678160355 komforteko1@ukr.net
-
Адреса:
33018, Україна, Рівненська область, Рівне, Д.Галицького, буд. 16
Початкова пропозиція
2 749 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 749 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
54
Скарги
0
Контракти
Номер:
dc43cbbf0ecb4145a755eb816c1ad52f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-09-003930-b-a2
Постачальник:
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН (РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ,ПРОФСПІЛКИ) "СВЯТОБОР Л"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38439980
-
Контактна особа:
Валерій Нестерук +380502414904 sviatoborl@gmail.com
-
Адреса:
34520, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Ремчиці, ВУЛИЦЯ СУХА ГРУША, будинок 1
Номер договору:
03
Сума договору:
2 652 753.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.10.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
25.10.2021 00:00
Статус:
Розірваний