-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція Дитячо- юнацької спортивної школи №3 міста Рівного по вулиці Макарова, будинок 28А (добудова приміщення для фізкультурно- оздоровчих занять)
Тендер Prozorro UA-2021-09-09-003930-b
Закупівля здійснюється для забезпечення потреб Замовника. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою відповідно до п.8 ч. 2 ст. 21 ЗУ "Про публічні закупівлі". У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад ( або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку.Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Категорія Замовника: Згідно п. 3, ч. 1, ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" .
Завершена
2 915 240.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 500.00 UAH
Період оскарження:
09.09.2021 14:50 - 21.09.2021 00:00
Вимога
Є відповідь
ВИМОГА про усунення порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі
Номер:
075fdafefada40b5bd906783eb692325
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-09-09-003930-b.b1
Назва:
ВИМОГА про усунення порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі
Вимога:
Замовником порушено вимоги Закону України «Про публічні закупівлі», порушено принципи регламентовані цим Законом, зокрема: принципи недискримінації учасників та рівне ставлення до них, об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі.
Пов'язані документи:
Учасник
- Вимога.pdf 06.10.2021 15:37
Дата подачі:
06.10.2021 15:38
Вирішення:
Шановний учаснику, тендерним комітетом дитячо-юнацької спортивної школи №3 міста Рівного буде переглянуте рішення від 04.10.2021р. №41.
Статус вимоги:
Задоволено