• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо (вугілля кам'яне) (Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова, з урахуванням вимог п.7 розділу "Загальні положення" тендерної документації)

Завершена

295 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 475.00 UAH
Номер: ee1988fd186d4dccb45629d71ed2fbd3
Внутрішній номер закупівлі: 11398635
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-07-004397-c   
Замовник: Державний навчальний заклад "Мелітопольський професійний аграрний ліцей"
Контактна особа: Олена Киченко +380975845439 mpal_5683@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 295 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 475.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 8 850.00 UAH
Період уточнення: 07.09.2021 11:48 - 13.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 07.09.2021 11:48 - 23.09.2021 07:00
Аукціон: 24.09.2021 11:00 - 24.09.2021 11:23
Період кваліфікації: 24.09.2021 11:23 - 30.09.2021 09:17
Період завантаження договору: 30.09.2021 09:17 - 20.10.2021 09:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
А (25-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 50 тонни
Період постачання 11.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 72314, Україна, Запорізька область, Мелітополь, О. Невського, 83 На карті
Г (2) (50-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 10 тонни
Період постачання 11.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 72314, Україна, Запорізька область, Мелітополь, О. Невського, 83 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП ЕНЕРГОАВЕРС

Оскарження: 27.09.2021 14:55 - 08.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 294 698.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
294 698.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.09.2021 14:55
Відповіді на вимоги 12
Документи 7
Скарги 0
ТОВ "ТПК "Укрпроменерго"

Оскарження: 30.09.2021 09:17 - 11.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 295 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
295 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.09.2021 09:17
Відповіді на вимоги 12
Документи 20
Скарги 0

Контракти

Номер: 578e1a93b1194371b25ef995f5526205
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-07-004397-c-b1
Постачальник: ТОВ "ТПК "Укрпроменерго"
Номер договору: 189
Сума договору: 295 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 18.10.2021 09:19
Статус:
Виконаний
PDF
договір 189.PDF
PDF
додаткова угода 1 (2).PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s