-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне) (Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова, з урахуванням вимог п.7 розділу "Загальні положення" тендерної документації)
295 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
578e1a93b1194371b25ef995f5526205
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-07-004397-c-b1
Замовник:
Державний навчальний заклад "Мелітопольський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544098
-
Контактна особа:
Олена Киченко +380975845439 mpal_5683@ukr.net
-
Адреса:
72356, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с.Обільне, вул. Залізнична, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТПК "Укрпроменерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38359763
-
Контактна особа:
Дорошенко Валерій Андрійович +380672797708 ukrpromenergo2013@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Короленка 3, офіс 116
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
189
Дата підписання:
18.10.2021 09:19
Період дії договору:
18.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
295 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
294 941.64 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
А (25-100)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
50 тонни
Період постачання
11.10.2021 - 31.12.2021
Г (2) (50-100)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 тонни
Період постачання
11.10.2021 - 31.12.2021
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
04e4ed65249f4e969c6ae3eb97e638a1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.11.2021 14:02
Статус:
Опубліковано