-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне) (Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова, з урахуванням вимог п.7 розділу "Загальні положення" тендерної документації)
Тендер Prozorro UA-2021-09-07-004397-c
Завершена
295 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 475.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 475.00 UAH
Період оскарження:
07.09.2021 11:48 - 19.09.2021 00:00
Нічого не знайдено.