-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Котел твердопаливний (за кодом ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)».
Тендер Prozorro UA-2021-09-07-000076-b
Місцезнаходження замовника: 52744, Україна, Дніпропетровська обл., Петропавлівський р-н, село Миколаївка, вул. Першотравнева, 182. Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання документів, складених мовою іншою, ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Переклад повинен бути здійснений бюро перекладів.
Завершена
645 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 225.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 225.00 UAH
Номер:
e9a4fe6610b44c14a9be232003431a3f
Внутрішній номер закупівлі:
11391296
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-07-000076-b
Замовник:
Виконавчий комітет Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41793136
-
Адреса:
52744, Україна, Дніпропетровська область, село Миколаївка, Першотравнева, 182
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бубир Надія Григорівна +380954559559 mik.silrad@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
645 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 225.00 UAH
Період уточнення:
07.09.2021 08:22 - 13.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2021 08:22 - 23.09.2021 00:00
Аукціон:
23.09.2021 13:17 - 23.09.2021 13:46
Період кваліфікації:
23.09.2021 13:46 - 29.09.2021 16:34
Період завантаження договору:
29.09.2021 16:34 - 19.10.2021 16:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котел твердопаливний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.11.2021
Місце постачання
52744, Україна, Дніпропетровська область, село Миколаївка, вулиця Свободна, 1А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФЕНІКС-ГАЛИЧИНА"
Оскарження: 28.09.2021 16:31 - 09.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43812417
-
Контактна особа:
Любомир Черняхівський +380675925057 0209phoenix.if@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул.Чорновола, будинок 65, квартира 18
Оскарження: 28.09.2021 16:31 - 09.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
640 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
640 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.09.2021 16:31
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ФОП "СЕЛЕЗНЬОВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 29.09.2021 16:34 - 10.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3070407555
-
Контактна особа:
Олег Селезньов +380676348565 o.seleznev1984@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 12, квартира 10
Оскарження: 29.09.2021 16:34 - 10.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
645 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
641 775.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.09.2021 16:34
Відповіді на вимоги
10
Документи
60
Скарги
0
ФОП "МИХАЛЬЧУК ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082807259
-
Контактна особа:
Дмитро Михальчук +380979555521 pf.dnepr@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 140, квартира 48
Початкова пропозиція
645 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
645 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
403e8c08d4ba49d29c8a14ca0068195f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-07-000076-b-b1
Постачальник:
ФОП "СЕЛЕЗНЬОВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3070407555
-
Контактна особа:
Олег Селезньов +380676348565 o.seleznev1984@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 12, квартира 10
Номер договору:
1068
Сума договору:
641 775.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
11.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний