• Відкриті торги
  • КЕП

«Котел твердопаливний (за кодом ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)».

641 775.00 UAH без ПДВ
Номер: 403e8c08d4ba49d29c8a14ca0068195f
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-07-000076-b-b1
Замовник: Виконавчий комітет Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області
Постачальник: ФОП "СЕЛЕЗНЬОВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Номер договору: 1068
Дата підписання: 11.10.2021 00:00
Період дії договору: 11.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 641 775.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 641 775.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котел твердопаливний
Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Кількість 1 штуки
Період постачання до 10.11.2021
Місце постачання 52744, Україна, Дніпропетровська область, село Миколаївка, вулиця Свободна, 1А На карті

Внесені зміни

    Номер: db2a03d73002424a9a2bcb7112ab5cc0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: продовження строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 03.11.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
д.у.1.pdf