-
Відкриті торги
-
КЕП
«Котел твердопаливний (за кодом ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)».
Оголошено тендер
645 000.00
UAH
Номер:
badaae23ae8c4007b3cba8ee4d3f3a27
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-07-000028-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий комітет Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41793136
-
Адреса:
52744, Україна, Дніпропетровська область, село Миколаївка, Першотравнева, 182
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41793136
-
Адреса:
52744, Україна, Дніпропетровська область, село Миколаївка, Першотравнева, 182
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
645 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Котел твердопаливний (за кодом ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)».
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 52744, Україна, Дніпропетровська обл., Петропавлівський р-н, село Миколаївка, вул. Першотравнева, 182. Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання документів, складених мовою іншою, ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Переклад повинен бути здійснений бюро перекладів.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.09.2021 07:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Котел твердопаливний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.11.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума645 000.00 UAH