-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015, код 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування.
Тендер Prozorro UA-2021-09-03-007497-c
Завершена
118 290.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 182.90 UAH
мін. крок: 1% або 1 182.90 UAH
Номер:
3f267eec61c14e15bc2bd99cd4aeab15
Внутрішній номер закупівлі:
11362339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-03-007497-c
Замовник:
Управління освіти та спорту Козятинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26031191
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, м. Козятин, вул. Незалежності, 57
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Акуленко +380974062787 osvitbuxalteriya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
118 290.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 182.90 UAH
Період уточнення:
03.09.2021 14:21 - 09.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2021 14:21 - 19.09.2021 01:00
Аукціон:
20.09.2021 13:55 - 20.09.2021 14:18
Період кваліфікації:
20.09.2021 14:18 - 24.09.2021 14:13
Період завантаження договору:
24.09.2021 14:13 - 14.10.2021 14:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сковорода електрична
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл виробничий з ванною
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Морозильна скриня
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Кухонні стелажі
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Ванна мийна двосекційна, без полиці
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Мийка промислова 3-секційна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл промисловий з поличкою
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл промисловий з поличкою
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стелаж пристінний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Ванна мийна 2-секційна з нержавіючої сталі
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Ванна мийна подовжена з нержавіючої сталі
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл з нержавіючої сталі з полицею
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл виробничий з полицею, без приставного борта
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл виробничий з полицею, з приставним бортом
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл з полицею для борошняних робіт з бортом
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АРМ-ЕКО
Оскарження: 24.09.2021 14:13 - 05.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33001226
-
Контактна особа:
Єдін Андрій Анатолійович +380362671117 arm-eko@ukr.net
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Млинівська, 24
Оскарження: 24.09.2021 14:13 - 05.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
105 407.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
105 407.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2021 14:13
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВК УКРПРОМПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224504
-
Контактна особа:
Катерина +380676375651 twc.ukrprompostach@gmail.com
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Ярослава Мудрого,79 а
Початкова пропозиція
108 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
108 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
16f63f51d8e34925b813df1d4b8abef6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-03-007497-c-b1
Постачальник:
ТОВ АРМ-ЕКО
×
-
Код ЄДРПОУ:
33001226
-
Контактна особа:
Єдін Андрій Анатолійович +380362671117 arm-eko@ukr.net
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Млинівська, 24
Номер договору:
531
Сума договору:
105 407.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
87 839.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.10.2021 10:44
Статус:
Виконаний