-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015, код 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування.
105 407.40
UAH з ПДВ
Номер:
16f63f51d8e34925b813df1d4b8abef6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-03-007497-c-b1
Замовник:
Управління освіти та спорту Козятинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26031191
-
Контактна особа:
Юлія Акуленко +380974062787 osvitbuxalteriya@ukr.net
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, м. Козятин, вул. Незалежності, 57
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ АРМ-ЕКО
×
-
Код ЄДРПОУ:
33001226
-
Контактна особа:
Єдін Андрій Анатолійович +380362671117 arm-eko@ukr.net
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Млинівська, 24
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
531
Дата підписання:
13.10.2021 10:44
Період дії договору:
13.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
105 407.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 567.90 UAH)
Оплачено:
105 407.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 567.90 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сковорода електрична
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл виробничий з ванною
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Морозильна скриня
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Кухонні стелажі
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Ванна мийна двосекційна, без полиці
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Мийка промислова 3-секційна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл промисловий з поличкою
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл промисловий з поличкою
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стелаж пристінний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Ванна мийна 2-секційна з нержавіючої сталі
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Ванна мийна подовжена з нержавіючої сталі
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл з нержавіючої сталі з полицею
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл виробничий з полицею, без приставного борта
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл виробничий з полицею, з приставним бортом
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Стіл з полицею для борошняних робіт з бортом
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021