• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015, код 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування.

Оголошено тендер

118 290.00 UAH
Номер: 649719e6efa648ceb549ca12f9baa515
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-03-007291-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти та спорту Козятинської міської ради
Замовник: Управління освіти та спорту Козятинської міської ради
Очікувана вартість: 118 290.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015, код 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.09.2021 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума118 290.00 UAH