• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Брикети торфові

Брикети торфові -645т. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації

Завершена

1 115 440.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 577.20 UAH
Номер: ac13bfea30b2467ab0d628933e714e37
Внутрішній номер закупівлі: 11348270
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-02-005297-b   
Замовник: СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Кукла Наталія 380990132875 ssr.dz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 115 440.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 577.20 UAH
Період уточнення: 02.09.2021 17:52 - 08.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2021 17:52 - 18.09.2021 19:00
Аукціон: 20.09.2021 11:04 - 20.09.2021 11:27
Період кваліфікації: 20.09.2021 11:27 - 23.09.2021 14:21
Період завантаження договору: 23.09.2021 14:21 - 13.10.2021 14:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети торфові
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 645 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 44543, Україна, Волинська область, Сошичне, Ковельська,102 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Волиньторф"

Оскарження: 23.09.2021 14:21 - 04.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 111 438.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 111 438.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2021 14:21
Відповіді на вимоги 14
Документи 51
Скарги 0
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
Початкова пропозиція 1 115 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 115 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 005e8baaec154cad87eed8bdf3f8199f
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-02-005297-b-a1
Постачальник: Державне підприємство "Волиньторф"
Номер договору: 199
Сума договору: 1 111 438.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 926 198.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 07.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір Брикет.pdf
p7s
sign.p7s