-
Відкриті торги
-
КЕП
Брикети торфові
1 111 438.20
UAH з ПДВ
Номер:
005e8baaec154cad87eed8bdf3f8199f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-02-005297-b-a1
Замовник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Контактна особа:
Кукла Наталія 380990132875 ssr.dz@ukr.net
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
Державне підприємство "Волиньторф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна 380968718236 torf@ukr.net
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, с. Прилісне, Сойне,15
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
199
Дата підписання:
07.10.2021 00:00
Період дії договору:
07.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 111 438.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 185 239.70 UAH)
Оплачено:
1 111 438.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 185 239.70 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети торфові
Кількість
645 тонни
Період постачання
до 31.12.2021