-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Брикети торфові
Тендер Prozorro UA-2021-09-02-005297-b
Брикети торфові -645т. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Завершена
1 115 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 577.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 577.20 UAH
Період уточнення:
02.09.2021 17:52 - 08.09.2021 00:00
Відповідь надана
Зважування і склад!
Номер:
c742c4c707e84cc0a7a017e0a3d8488e
Дата опублікування:
06.09.2021 11:17
Опис:
Замовником вимагається наступне: Обов’язковим є наявність в учасника можливості забезпечити при поставці брикетів торфових їх зважування на території Камінь-Каширського району Волинської області на сертифікованих автовагах (надаються копії документів, що засвідчують право власності учасника на встановлені або мобільні автоваги, та/або право їх оренди та/або копія договору про надання послуг по зважуванню та таруванню автомашин.). До зазначених документів обов’язково додається копія документу, що засвідчує сертифікацію (повірку) ваг, дійсного на момент подання тендерної пропозиції. Обов’язковим є наявність в учасника складських приміщень на території Камінь-Каширського району Волинської області (надаються копії документів, що засвідчують право власності учасника та/або право їх оренди та/або копія договору про оренду складських приміщень).
Просимо пояснити, чим саме обумовлена необхідність складу і ваги саме на території Камінь-Каширського району Волинської області!?
Відповідь:
Доброго дня! Шановний учаснику, Замовник залишає за собою право на встановлення даного критерію. Наявніст складу обов"язкова, оскільки переможець може бути з будь-якої території. А тому в Замовника може виникнути необхідність завезення більшої кількості продукції з метою оперативного постачання в заклади освіти та інші установи торфобрикетів, тобто паливної сировини для їх обігріву в опалювальний період. Звертаємо увагу, що склад може бути як власний, так і орендований. Тому ця вимога може бути виконана кожним потенційним учасником, а також Замовник хоче бути впевнений в точкій кількості поставленого товавру, тому вимагає при поставці брикетів торфових їх зважування на території Камінь-Каширського району, ваги можуть бути як орендовані так і мобільні тобто доступні для всіх учасників, це не є дискримінацією. У ст.16 Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, а саме наявність обладнання та матеріально-технічної бази.
Дата відповіді:
07.09.2021 11:46