-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
Тендер Prozorro UA-2021-09-01-006937-a
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
Завершена
315 943.10
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 159.43 UAH
мін. крок: 1% або 3 159.43 UAH
Номер:
7252244edb1c461786d4519047f6edb3
Внутрішній номер закупівлі:
11324170
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-01-006937-a
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Синча Роман Вікторович 380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
315 943.10 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 159.43 UAH
Період уточнення:
01.09.2021 15:46 - 07.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2021 15:46 - 17.09.2021 00:00
Аукціон:
17.09.2021 14:22 - 17.09.2021 14:51
Період кваліфікації:
17.09.2021 14:51 - 12.10.2021 13:59
Період завантаження договору:
12.10.2021 13:59 - 01.11.2021 13:59
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунки за Продукцію здійснюються Покупцем у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 30 календарних днів з дати підписання Акту приймання-передачі Продукції
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картон азбестовий КАОН-1 3мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
32 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Картон азбестовий КАОН-1 4мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Шнур азбестовий ШАОН 38мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
36.2 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АГІ 10х10мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
24.8 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АГІ 6х6мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації).
Кількість
12.32 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АПР-31 25х25мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 12х12мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
58.6 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 13х13мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
51.6 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 14х14мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
40.6 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 4х4мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
27.7 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 5х5мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
30 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 6х6мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
57.4 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 8х8мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
51.1 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Тканина азбестова АТ- 4, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації).
Кількість
378.9 метри квадратні
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 10х10мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації).
Кількість
77.15 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 19х19мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Картон азбестовий КАОН-1 5мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
1190 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Шнур азбестовий ШАОН 3мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
32 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Стрічка гальмівна ЕМ-1 6х90, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
8 метри
Період постачання
до 31.05.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
Оскарження: 05.10.2021 14:41 - 16.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Оскарження: 05.10.2021 14:41 - 16.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
264 729.22 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
264 729.22 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0
ПП "ДНІПРОТЕХНОПЛЮС"
Оскарження: 12.10.2021 13:59 - 23.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21854864
-
Контактна особа:
Гайдук Юрій Миколайович +380965201122 21854864tp@gmail.com
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАЙКАЛЬСЬКА будинок 12А
Оскарження: 12.10.2021 13:59 - 23.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
290 758.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
287 590.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.10.2021 13:59
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАСТРОЙ-КА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39899790
-
Контактна особа:
Андрій Москаленко +380509232699 andrmos1@gmail.com
-
Адреса:
40025, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 25
Початкова пропозиція
312 945.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
289 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
e1e54f978c504b46b0f6837db7910f61
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-01-006937-a-a2
Постачальник:
ПП "ДНІПРОТЕХНОПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21854864
-
Контактна особа:
Гайдук Юрій Миколайович +380965201122 21854864tp@gmail.com
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАЙКАЛЬСЬКА будинок 12А
Номер договору:
12/90
Сума договору:
345 107.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
287 589.90 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.10.2021 00:00 - 31.05.2022 00:00
Дата підписання:
28.10.2021 00:00
Статус:
Підписаний