-
Відкриті торги
-
КЕП
Азботехнічна продукція
Оголошено тендер
379 131.72
UAH
Номер:
d55fe0e70b294dab9ecc4722e5ce7581
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-19-002703-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт Козин, Обухівський район, ВУЛИЦЯ РУДИКІВСЬКА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
379 131.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Азботехнічна продукція
Примітки:
ВгТЕС
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування:
19.08.2021 10:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума379 131.72 UAH