-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
345 107.88
UAH з ПДВ
Номер:
e1e54f978c504b46b0f6837db7910f61
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-01-006937-a-a2
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Контактна особа:
Синча Роман Вікторович 380624957307 tender@utes.centrenergo.com
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ПП "ДНІПРОТЕХНОПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21854864
-
Контактна особа:
Гайдук Юрій Миколайович +380965201122 21854864tp@gmail.com
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАЙКАЛЬСЬКА будинок 12А
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Номер договору:
12/90
Дата підписання:
28.10.2021 00:00
Період дії договору:
28.10.2021 00:00 - 31.05.2022 00:00
Сума договору:
345 107.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 57 517.98 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картон азбестовий КАОН-1 3мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
32 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Картон азбестовий КАОН-1 4мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Шнур азбестовий ШАОН 38мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
36.2 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АГІ 10х10мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
24.8 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АГІ 6х6мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації).
Кількість
12.32 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АПР-31 25х25мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 12х12мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
58.6 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 13х13мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
51.6 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 14х14мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
40.6 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 4х4мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
27.7 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 5х5мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
30 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 6х6мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
57.4 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 8х8мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
51.1 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Тканина азбестова АТ- 4, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації).
Кількість
378.9 метри квадратні
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 10х10мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (додаток 3 тендерної документації).
Кількість
77.15 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Набивка АФТ 19х19мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Картон азбестовий КАОН-1 5мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
1190 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Шнур азбестовий ШАОН 3мм, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
32 кілограм
Період постачання
до 31.05.2022
Стрічка гальмівна ЕМ-1 6х90, з параметрами (характеристиками) зазначеними в Технічних вимогах (Додаток 3 тендерної документації).
Кількість
8 метри
Період постачання
до 31.05.2022