• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо

ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (ПАЛИВНІ БРИКЕТИ З ДЕРЕВИНИ ТВЕРДИХ ПОРІД ПІНІ КЕЙ АБО ЕКВІВАЛЕНТ)

Завершена

245 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 225.00 UAH
Номер: 18c4d303efbc45299d11b0e85f5ad413
Внутрішній номер закупівлі: 11311764
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-31-008308-a   
Замовник: "УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 245 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 225.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 6 762.00 UAH
Період уточнення: 31.08.2021 20:23 - 06.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2021 20:23 - 16.09.2021 00:00
Аукціон: 16.09.2021 11:55 - 16.09.2021 12:24
Період кваліфікації: 16.09.2021 12:24 - 07.10.2021 20:10
Період завантаження договору: 07.10.2021 20:10 - 27.10.2021 20:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09110000-3 ТВЕРДЕ ПАЛИВО (ПАЛИВНІ БРИКЕТИ З ДЕРЕВИНИ ТВЕРДИХ ПОРІД ПІНІ КЕЙ АБО ЕКВІВАЛЕНТ)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 50 тонни
Період постачання 15.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "ВУГЛЕТРЕЙДІНГ"

Оскарження: 07.10.2021 20:04 - 18.10.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 245 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.10.2021 20:04
Відповіді на вимоги 13
Документи 51
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАЙК"

Оскарження: 07.10.2021 20:10 - 18.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 237 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
233 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2021 20:10
Відповіді на вимоги 13
Документи 49
Скарги 0
ПП "ЄВРОАЛЬЯНС ЛТД"
Початкова пропозиція 245 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
245 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 13
Документи 11
Скарги 0

Контракти

Номер: 89eb8618330e485598f5d2f63476cb42
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-31-008308-a-b2
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАЙК"
Номер договору: 114
Сума договору: 233 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.10.2021 00:00 - 07.12.2021 00:00
Дата підписання: 27.10.2021 15:57
Статус:
Розірваний
pdf
Підписаний договір ТОВ Райк.pdf
PDF
Лист про підняття ціни.PDF
pdf
Додаткова угода 1 ТОВ РАЙК.pdf
PDF
Висновок ТПП ТОВ РАЙК_брикет з деревини_08.10.21.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
Дод угода про розірвання договору ТОВ РАЙК.pdf
PDF
Лист розірвання.PDF
p7s
sign.p7s