-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо
233 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
89eb8618330e485598f5d2f63476cb42
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-31-008308-a-b2
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАЙК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43237630
-
Контактна особа:
Тішаєв Павло Олексійович +380953684583 raik37@ukr.net
-
Адреса:
69121, Україна, Запорізька область, 69121, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЛАДОЗЬКА, будинок 22, квартира 17
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
114
Дата підписання:
27.10.2021 15:57
Період дії договору:
27.10.2021 00:00 - 07.12.2021 00:00
Сума договору:
233 950.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Неможливість виконання договору Постачальником
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09110000-3 ТВЕРДЕ ПАЛИВО (ПАЛИВНІ БРИКЕТИ З ДЕРЕВИНИ ТВЕРДИХ ПОРІД ПІНІ КЕЙ АБО ЕКВІВАЛЕНТ)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
50 тонни
Період постачання
15.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
32da133affcc4ee9a466fc46919f7278
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
02.11.2021 15:13
Статус:
Опубліковано