-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2021-08-31-008308-a
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (ПАЛИВНІ БРИКЕТИ З ДЕРЕВИНИ ТВЕРДИХ ПОРІД ПІНІ КЕЙ АБО ЕКВІВАЛЕНТ)
Завершена
245 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 225.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 225.00 UAH
Період уточнення:
31.08.2021 20:23 - 06.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим