-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту
Тендер Prozorro UA-2021-08-31-001135-b
Торги не відбулися
159 600.90
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 596.01 UAH
мін. крок: 1% або 1 596.01 UAH
Номер:
4737e98aaf274218bf506026d8d4e452
Внутрішній номер закупівлі:
11306744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-31-001135-b
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул Пушкіна,83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бородай Олена Володимирівна +380532517527 elenka-2407@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
159 600.90 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 596.01 UAH
Період уточнення:
31.08.2021 14:49 - 06.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2021 14:49 - 16.09.2021 14:54
Аукціон:
17.09.2021 15:38 - 17.09.2021 16:01
Період кваліфікації:
17.09.2021 16:01 - 24.09.2021 12:21
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту
Кількість
177 послуга
Період постачання
до 15.10.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАХОВА ГРУПА "ОБЕРІГ"
Оскарження: 24.09.2021 12:15 - 05.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39433769
-
Контактна особа:
Крендельов Іван 380985083650 krendelev.ksd@gmail.com http://oberig-sg.com
-
Адреса:
Україна, 03040, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 14
Оскарження: 24.09.2021 12:15 - 05.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
152 706.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
152 706.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.09.2021 12:15
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
1
Публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна страхова компанія "Оранта"
Оскарження: 24.09.2021 12:21 - 05.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034186
-
Контактна особа:
Чеснокова Валентина Павлівна 380989362894 valentyna.chesnokova2625@gmail.com
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, Є.Коновальця, 29
Оскарження: 24.09.2021 12:21 - 05.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
156 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
156 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.09.2021 12:21
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0