-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту
Оголошено тендер
159 600.90
UAH
Номер:
24c946d744f84119b81aa993b9a10a78
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-31-001029-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул Пушкіна,83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул Пушкіна,83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
159 600.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2021 13:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту
Кількість
177 послуга
Період постачання
до 15.10.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума159 600.90 UAH