-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин марки А-92, Бензин марки А-95, Дизельне паливо (код за ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2021-08-28-001252-b
Завершена
288 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 440.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 440.00 UAH
Номер:
7f4acaf0e2a64bb298376e8a1143e89b
Внутрішній номер закупівлі:
11281169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-28-001252-b
Замовник:
Комунальне підприємство"Мелітополькомунтранс"ММР ЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
35238639
-
Адреса:
72316, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гагаріна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єрмоленко Дмитро Олександрович +380619448621 kpmktmelitopol@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
288 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 440.00 UAH
Період уточнення:
28.08.2021 16:21 - 03.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2021 16:21 - 13.09.2021 15:00
Аукціон:
14.09.2021 13:45 - 14.09.2021 14:08
Період кваліфікації:
14.09.2021 14:08 - 14.09.2021 16:37
Період завантаження договору:
14.09.2021 16:37 - 04.10.2021 16:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Бензин марки А-95
Кількість
300 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо
Кількість
7600 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Малюга О.В
Оскарження: 14.09.2021 16:37 - 25.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3081506022
-
Контактна особа:
Шквиря Сергій Віталійович +380980878476 oiltransit.mlt@gmail.com https://oiltransit.com.ua
-
Адреса:
72311, Україна, Запорізька область, Мелітополь, Запорізька обл,м.Мелітополь , вул Вакуленчука б 63 кв 5
Оскарження: 14.09.2021 16:37 - 25.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
263 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
263 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.09.2021 16:37
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Шкода Вероника Витальевна (0619)44-63-44; (067)530-56-1 V.SHKODA@MELI.ZNP.COM.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
267 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
104
Скарги
0
Контракти
Номер:
0723cc9d20e64326a2bd97bbe9eec52c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-28-001252-b-c1
Постачальник:
ФОП Малюга О.В
×
-
Код ЄДРПОУ:
3081506022
-
Контактна особа:
Шквиря Сергій Віталійович +380980878476 oiltransit.mlt@gmail.com https://oiltransit.com.ua
-
Адреса:
72311, Україна, Запорізька область, Мелітополь, Запорізька обл,м.Мелітополь , вул Вакуленчука б 63 кв 5
Номер договору:
290МБ
Сума договору:
221 732.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
184 776.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.10.2021 00:00 - 01.04.2022 23:59
Дата підписання:
01.10.2021 00:00
Статус:
Підписаний