• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин марки А-92, Бензин марки А-95, Дизельне паливо (код за ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти)

221 732.00 UAH з ПДВ
Номер: 0723cc9d20e64326a2bd97bbe9eec52c
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-28-001252-b-c1
Замовник: Комунальне підприємство"Мелітополькомунтранс"ММР ЗО
Постачальник: ФОП Малюга О.В
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 290МБ
Дата підписання: 01.10.2021 00:00
Період дії договору: 01.10.2021 00:00 - 01.04.2022 23:59
Сума договору: 221 732.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 36 955.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92
Код ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензин
Кількість 2000 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 72316, Україна, Запорізька область, Мелітополь, вул. Гагаріна, 4 На карті
Бензин марки А-95
Код ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензин
Кількість 300 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 72316, Україна, Запорізька область, Мелітополь, вул. Гагаріна, 4 На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134220-5 Дизельне паливо (EN 590)
Кількість 7600 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 72316, Україна, Запорізька область, Мелітополь, вул. Гагаріна, 4 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КП "Мелітополькомунтранс" ММР ЗО
ФОП Малюга Олександра Володимирiвна
Сума 7128.00 UAH
Статус
Оплачений
20.10.2021 13:15
Док-ти 1
КП "Мелітополькомунтранс" ММР ЗО
ФОП Малюга Олександра Володимирiвна
Сума 76032.00 UAH
Статус
Оплачений
20.10.2021 13:15
Док-ти 1
КП "Мелітополькомунтранс" ММР ЗО
ФОП Малюга Олександра Володимирiвна
Сума 2730.00 UAH
Статус
Оплачений
20.10.2021 13:15
Док-ти 1
КП "Мелітополькомунтранс" ММР ЗО
ФОП Малюга Олександра Володимирiвна
Сума 2640.00 UAH
Статус
Оплачений
20.10.2021 13:15
Док-ти 1
КП "Мелітополькомунтранс" ММР ЗО
ФОП Малюга Олександра Володимирiвна
Сума 32760.00 UAH
Статус
Оплачений
20.10.2021 13:15
Док-ти 1
КП "Мелітополькомунтранс" ММР ЗО
ФОП Малюга Олександра Володимирiвна
Сума 11880.00 UAH
Статус
Оплачений
20.10.2021 13:15
Док-ти 1
КП "Мелітополькомунтранс" ММР ЗО
ФОП Малюга Олександра Володимирiвна
Сума 28630.00 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 13:49
Док-ти 1
КП "Мелітополькомунтранс" ММР ЗО
ФОП Малюга Олександра Володимирiвна
Сума 14257.00 UAH
Статус
Оплачений
29.12.2021 13:49
Док-ти 1
КП "Мелітополькомунтранс" ММР ЗО
ФОП Малюга Олександра Володимирiвна
Сума 42945.00 UAH
Статус
Оплачений
28.12.2021 14:32
Док-ти 1
КП "Мелітополькомунтранс" ММР ЗО
ФОП Малюга Олександра Володимирiвна
Сума 2730.00 UAH
Статус
Оплачений
28.12.2021 14:32
Док-ти 1

Внесені зміни

    Номер: 8dbb8f1b68994a9ea829d82c7b2bb520
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: підвищення ціни за одиницю Товару не більше ніж на 10%, без збільшення суми договору
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 17.11.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода 2 від 17.11.21 до дог.290МБ.pdf
    Номер: ae2f15ec3a394271aeb701a4f27887b0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 20.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод.уг.3 Договір 290МБ.pdf
    Номер: 2f2675e1f08e4970a2772f128cb05c0c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 23.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Доп уг 4 Договір 290 МБ.pdf
    Номер: b3f0e2d85f8446b6875adde300abd569
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 29.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду5 дог 290 мб.pdf