• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин марки А-92, Бензин марки А-95, Дизельне паливо (код за ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти)

Оголошено тендер

288 000.00 UAH
Номер: 0172195453d242249f2e613271404274
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-28-001381-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство"Мелітополькомунтранс"ММР ЗО
Замовник: Комунальне підприємство"Мелітополькомунтранс"ММР ЗО
Очікувана вартість: 288 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин марки А-92, Бензин марки А-95, Дизельне паливо (код за ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 28.08.2021 16:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума288 000.00 UAH