-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мультимедійний проектор в комплекті з кронштейном для проектора та проекційним екраном
Тендер Prozorro UA-2021-08-27-000514-c
Завершена
233 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 165.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 165.00 UAH
Номер:
ab169f6ac14749a99efe6b0ffd641395
Внутрішній номер закупівлі:
11255576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-27-000514-c
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42096753
-
Адреса:
80400, Україна, Львівська область, Кам'янка-Бузька, Незалежності, 20а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушинський Олег Ярославович 380984257834 voktmskb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
233 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 165.00 UAH
Період уточнення:
27.08.2021 09:32 - 03.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2021 09:32 - 13.09.2021 10:00
Аукціон:
14.09.2021 14:28 - 14.09.2021 14:51
Період кваліфікації:
14.09.2021 14:51 - 17.09.2021 10:49
Період завантаження договору:
17.09.2021 10:49 - 07.10.2021 10:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійний проектор в комплекті з кронштейном для проектора та проекційним екраном
Кількість
13 штуки
Період постачання
до 10.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство Кадр
Оскарження: 17.09.2021 10:49 - 28.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23271204
-
Контактна особа:
Горун Олег 380322611545 PPKADR@GMAIL.COM https://kadr.lviv.ua
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів, вул.С.Бандери,67\6, м.Львів, 79013
Оскарження: 17.09.2021 10:49 - 28.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
229 125.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
229 125.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2021 10:49
Відповіді на вимоги
10
Документи
53
Скарги
0
ПП Фіксет
×
-
Код ЄДРПОУ:
33753759
-
Контактна особа:
Семприх Андрій Денисович +380322430069 fixet@ukr.net
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, Львів, Лобачевського, буд. 11, кв. 2
Початкова пропозиція
232 895.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 895.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
68c7db1ff4f24b3cbeaf78a7f660a539
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-27-000514-c-c1
Постачальник:
Приватне підприємство Кадр
×
-
Код ЄДРПОУ:
23271204
-
Контактна особа:
Горун Олег 380322611545 PPKADR@GMAIL.COM https://kadr.lviv.ua
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів, вул.С.Бандери,67\6, м.Львів, 79013
Номер договору:
01/04/131
Сума договору:
229 125.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
190 937.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.09.2021 10:00
Статус:
Виконаний