-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійний проектор в комплекті з кронштейном для проектора та проекційним екраном
229 125.00
UAH з ПДВ
Номер:
68c7db1ff4f24b3cbeaf78a7f660a539
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-27-000514-c-c1
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42096753
-
Контактна особа:
Кушинський Олег Ярославович 380984257834 voktmskb@ukr.net
-
Адреса:
80400, Україна, Львівська область, Кам'янка-Бузька, Незалежності, 20а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Приватне підприємство Кадр
×
-
Код ЄДРПОУ:
23271204
-
Контактна особа:
Горун Олег 380322611545 PPKADR@GMAIL.COM https://kadr.lviv.ua
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів, вул.С.Бандери,67\6, м.Львів, 79013
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
01/04/131
Дата підписання:
29.09.2021 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
229 125.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 187.50 UAH)
Оплачено:
229 125.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 187.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійний проектор в комплекті з кронштейном для проектора та проекційним екраном
Кількість
13 штуки
Період постачання
до 10.12.2021