• Відкриті торги
  • КЕП

Мультимедійний проектор в комплекті з кронштейном для проектора та проекційним екраном

Оголошено тендер

233 000.00 UAH
Номер: 236bcf729c3b45129b8006a94b0a135a
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-27-001196-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради
Замовник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради
Очікувана вартість: 233 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мультимедійний проектор в комплекті з кронштейном для проектора та проекційним екраном
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 27.08.2021 09:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума11 390.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума221 610.00 UAH