• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Монтаж «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщенні нового учбового корпусу» за адресою-вул. 1 Травня, 26, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщеннях гаражів та сараїв» за адресою-вул. 1 Травня, 26a, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» ХОР

Завершена

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер: defa6ddf110448b9a9b4ffd99892242d
Внутрішній номер закупівлі: 11245926
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-26-002024-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «КУП’ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Зеріна Світлана Іванівна +380 57 425 33 22 kmu75@ukr.net http://medcollege.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 250.00 UAH
Період уточнення: 26.08.2021 14:43 - 01.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2021 14:43 - 11.09.2021 16:00
Аукціон: 13.09.2021 11:26 - 13.09.2021 11:49
Період кваліфікації: 13.09.2021 11:49 - 17.09.2021 14:15
Період завантаження договору: 17.09.2021 14:15 - 07.10.2021 14:15
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщенні нового учбового корпусу» за адресою-вул. 1 Травня, 26, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщеннях гаражів та сараїв» за адресою-вул. 1 Травня, 26a, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» ХОР
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 63705, Україна, Харківська область, Куп'янськ, 1 Травня, 26, 26а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕЛІТПОЖСЕРВІС"

Оскарження: 15.09.2021 14:29 - 26.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 427 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
427 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.09.2021 14:29
Відповіді на вимоги 10
Документи 35
Скарги 0
ТОВ "ОХОРОНА-СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ"

Оскарження: 17.09.2021 14:15 - 28.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 439 432.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
439 432.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2021 14:15
Відповіді на вимоги 10
Документи 71
Скарги 0

Контракти

Номер: a92135f24c58429dac5a5706791e2b15
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-26-002024-b-a1
Постачальник: ТОВ "ОХОРОНА-СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ"
Номер договору: 1
Сума договору: 439 432.28 UAH з ПДВ
Сума договору: 366 193.57 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 01.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
pdf
Додатки.pdf
p7s
sign.p7s