-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщенні нового учбового корпусу» за адресою-вул. 1 Травня, 26, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщеннях гаражів та сараїв» за адресою-вул. 1 Травня, 26a, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» ХОР
439 432.28
UAH з ПДВ
Номер:
a92135f24c58429dac5a5706791e2b15
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-26-002024-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «КУП’ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010925
-
Контактна особа:
Зеріна Світлана Іванівна +380 57 425 33 22 kmu75@ukr.net http://medcollege.com.ua
-
Адреса:
63705, Україна, Харківська область, Куп'янськ, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ОХОРОНА-СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43193268
-
Контактна особа:
Володимир Обломєй +380507221209 systemybezpeky@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ, будинок 26
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
01.10.2021 00:00
Період дії договору:
01.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
439 432.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 73 238.71 UAH)
Оплачено:
439 432.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 73 238.71 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщенні нового учбового корпусу» за адресою-вул. 1 Травня, 26, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщеннях гаражів та сараїв» за адресою-вул. 1 Травня, 26a, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» ХОР
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2021