-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщенні нового учбового корпусу» за адресою-вул. 1 Травня, 26, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщеннях гаражів та сараїв» за адресою-вул. 1 Травня, 26a, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» ХОР
Оголошено тендер
450 000.00
UAH
Номер:
a49ec1c11e054db5b52c9b10e9f8999c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-26-003081-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «КУП’ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010925
-
Адреса:
63705, Україна, Харківська область, Куп'янськ, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «КУП’ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010925
-
Адреса:
63705, Україна, Харківська область, Куп'янськ, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монтаж «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщенні нового учбового корпусу» за адресою-вул. 1 Травня, 26, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщеннях гаражів та сараїв» за адресою-вул. 1 Травня, 26a, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» ХОР
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.08.2021 14:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗалишок освітньої субвенції
Сума150 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH