-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 14410000-8 - Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 100 тонн)
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-008804-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
Номер:
f77fc4877bba4a2284a2066b7a507b5d
Внутрішній номер закупівлі:
11239891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-26-008804-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БОГУСЛАВБЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40705714
-
Адреса:
09700, Україна, Київська область, м. Богуслав, вул. Корсунська, буд. 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Вихватень +380633054748 anastasiavihvaten@gmail.com https://boguslav-blagoustriy.info-gkh.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 900.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 11:37 - 03.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2021 11:37 - 13.09.2021 11:30
Аукціон:
14.09.2021 14:43 - 14.09.2021 15:18
Період кваліфікації:
14.09.2021 15:18 - 17.09.2021 11:34
Період завантаження договору:
17.09.2021 11:34 - 07.10.2021 11:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата поставленого товару буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів Замовника на протязі 14 (чотирнадцяти) робочих днів з дати підписання уповноваженими представниками сторін видаткової накладної на поставлений товар. Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 14410000-8 - Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 100 тонн)
Кількість
100 тонни
Період постачання
13.09.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Моноліт Інвест Групп
Оскарження: 17.09.2021 11:34 - 28.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424349
-
Контактна особа:
Гайдуков Сергій Вікторович +380954272612 tov.mig@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, Провулок Червоноармійський,буд.14,корпус 7, офіс 32
Оскарження: 17.09.2021 11:34 - 28.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
186 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
167 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2021 11:34
Відповіді на вимоги
11
Документи
51
Скарги
0
ТОВ "КОСТАНЗА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39822094
-
Контактна особа:
Аврамов Роман 380502764253 COSTANZA.SALT@GMAIL.COM
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, 03680, м.Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 172А, офіс 513
Початкова пропозиція
187 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
168 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "МЕРКУРІЙ-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37139192
-
Контактна особа:
Ольга Марченко +380444564678, +380634199585, +380443315639, +380507340263, +380965066005 tovar10@ukr.net
-
Адреса:
04114, Україна, Київська область, Киев, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 38, квартира 117
Початкова пропозиція
187 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
172 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "МЕТАЛУРГІЙНА КОМПАНІЯ "МЕТАЛ ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42735646
-
Контактна особа:
Аліна Чепурна +380996606656 mkmt@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ВЕРХНЯ, будинок 11-Б, квартира 9
Початкова пропозиція
184 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
179 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
91
Скарги
0
Контракти
Номер:
ede6d9cc99174807b7f0faebdf5954e1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-26-008804-a-b1
Постачальник:
ТОВ Моноліт Інвест Групп
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424349
-
Контактна особа:
Гайдуков Сергій Вікторович +380954272612 tov.mig@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, Провулок Червоноармійський,буд.14,корпус 7, офіс 32
Номер договору:
29/09-21
Сума договору:
167 880.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
139 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.09.2021 08:37
Статус:
Виконаний