• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 14410000-8 - Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 100 тонн)

Оголошено тендер

190 000.00 UAH
Номер: 8ca815fdcfab42cc9b6010507170b997
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-26-003680-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БОГУСЛАВБЛАГОУСТРІЙ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БОГУСЛАВБЛАГОУСТРІЙ"
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 14410000-8 - Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 100 тонн)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 26.08.2021 11:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума190 000.00 UAH