-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 14410000-8 - Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 100 тонн)
167 880.00
UAH з ПДВ
Номер:
ede6d9cc99174807b7f0faebdf5954e1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-26-008804-a-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БОГУСЛАВБЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40705714
-
Контактна особа:
Анастасія Вихватень +380633054748 anastasiavihvaten@gmail.com https://boguslav-blagoustriy.info-gkh.com.ua
-
Адреса:
09700, Україна, Київська область, м. Богуслав, вул. Корсунська, буд. 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Моноліт Інвест Групп
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424349
-
Контактна особа:
Гайдуков Сергій Вікторович +380954272612 tov.mig@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, Провулок Червоноармійський,буд.14,корпус 7, офіс 32
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Номер договору:
29/09-21
Дата підписання:
29.09.2021 08:37
Період дії договору:
29.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
167 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 980.00 UAH)
Оплачено:
167 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 980.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 14410000-8 - Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 100 тонн)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
100 тонни
Період постачання
13.09.2021 - 31.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КП БМР "Богуславблагоустрій"
IBAN:UA938201720344340002000098380
ТОВ "МОНОЛIТ IНВЕСТ ГРУПП"
IBAN:UA753348510000000002600221127
Сума
167880.00 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 11:29
Док-ти
1