-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з капітального ремонту вилочного автонавантажувача Kalmar DCF 330-12LB, інв. № 11095
Тендер Prozorro UA-2021-08-18-004224-a
Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, а також документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту. Учасник надає Замовнику гарантії виконання своїх зобов’язань у зв’язку з поданням тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії на суму 180000,00 грн. Електронна банківська гарантія надається одночасно з поданням тендерної пропозиції. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції становить 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Реквізити замовника (для оформлення банківської гарантії) : Державне підприємство «Маріупольський морський торговельний порт», 87510, Донецька обл., м.Маріуполь, проспект Луніна, будинок 99, п/р № UA143223130000026003000000060 у відділенні в м. Маріуполі філії АТ "Державний експортно-імпортний банк України" у м. Запоріжжі, код банку 322313, код за ЄДРПОУ 01125755, ІПН 011257505192, Витяг 1528034500036, тел./факс (0629) 40-86-60, (0629) 40-87-04, e-mail:all@marport.net.
мін. крок: 0.5% або 30 041.67 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
36136929
-
Контактна особа:
Галуза Олена 380504146204 GALUZA@FORX.UA http://forx.com.ua
-
Адреса:
04086, Україна, Київська область, Київ, вул.Петропавлівська,буд. 54а, к.4
Оскарження: 06.10.2021 11:35 - 17.10.2021 00:00
5 898 733.00 UAH без ПДВ
-
Код ЄДРПОУ:
34368952
-
Контактна особа:
Денис Соколов +380487987890, +380487375733, +380632200363 port@tfport.com
-
Адреса:
67832, Україна, Одеська область, Овідіопольський р-н, селище міського типу Великодолинське, ВУЛИЦЯ ЕНТУЗІАСТІВ, будинок 4, квартира 64
5 926 428.25 UAH без ПДВ
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
36136929
-
Контактна особа:
Галуза Олена 380504146204 GALUZA@FORX.UA http://forx.com.ua
-
Адреса:
04086, Україна, Київська область, Київ, вул.Петропавлівська,буд. 54а, к.4