-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з капітального ремонту вилочного автонавантажувача Kalmar DCF 330-12LB, інв. № 11095
Оголошено тендер
7 210 000.00
UAH
Номер:
e6a9fc06328f4fd7afb03d5d92f5490f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-12-001837-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 210 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з капітального ремонту вилочного автонавантажувача Kalmar DCF 330-12LB, інв. № 11095
Примітки:
Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Адреса замовника: просп. Адмірала Луніна, 99, Донецька обл., м. Маріуполь, 87510
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
12.08.2021 15:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 210 000.00 UAH