-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з капітального ремонту вилочного автонавантажувача Kalmar DCF 330-12LB, інв. № 11095
7 078 479.60
UAH з ПДВ
Номер:
242198bfd50e492cb9c77074be899d1d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-18-004224-a-c1
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Контактна особа:
Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "Форкс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36136929
-
Контактна особа:
Галуза Олена 380504146204 GALUZA@FORX.UA http://forx.com.ua
-
Адреса:
04086, Україна, Київська область, Київ, вул.Петропавлівська,буд. 54а, к.4
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-17/21/425
Дата підписання:
25.10.2021 00:00
Період дії договору:
25.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
7 078 479.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 179 746.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з капітального ремонту вилочного автонавантажувача Kalmar DCF 330-12LB, інв. № 11095
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021