• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комплекти обладнання для оснащення кабінетів НУШ)

Під час проведення процедури закупівлі всі документи,що готуються Учасниками, викладаються українською мовою. У разі надання учасником сканкопій будь-яких документів іноземною мовою, виданих сторонніми установами та підприємствами, то такі документи повинні бути перекладені українською мовою та обов’язково завірені підписом та печаткою (у разі її використання) бюро перекладів, або нотаріусом. Тексти повинні бути автентичними. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: математична формула не застосовується - критерій ціна – 100 %.

Завершена

496 750.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 967.50 UAH
Номер: a2e869fc41b74236ab61bc8b27f3722e
Внутрішній номер закупівлі: 11147089
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-17-003625-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Микитюк Віталій Вікторович +380385020601 sn_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 496 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 967.50 UAH
Період уточнення: 17.08.2021 15:15 - 23.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2021 15:15 - 02.09.2021 17:00
Аукціон: 03.09.2021 15:13 - 03.09.2021 15:36
Період кваліфікації: 03.09.2021 15:36 - 03.09.2021 17:51
Період завантаження договору: 03.09.2021 17:51 - 23.09.2021 17:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивний комплекс
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 2 комплект
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 31400, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Стара Синява, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21 На карті
Комплекти обладнання для оснащення робочого місця вчителя
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 11 комплект
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 31400, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Стара Синява, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ШКІЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ"

Оскарження: 03.09.2021 17:51 - 14.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 489 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
489 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2021 17:51
Відповіді на вимоги 10
Документи 26
Скарги 0
ТОВ "Технологічні ІТ Рішення"
Початкова пропозиція 496 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
496 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: f21267d6d1b5427883ce0cf2c42a91ba
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-17-003625-b-c1
Постачальник: ТОВ "ШКІЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ"
Номер договору: 207
Сума договору: 489 450.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 407 875.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.09.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 21.09.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Підписаний контракт
pdf
додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s