• Відкриті торги
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комплекти обладнання для оснащення кабінетів НУШ)

Оголошено тендер

496 750.00 UAH
Номер: 24fd95a67ddd4002a82ac3d3b34cbf93
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-17-003241-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 496 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комплекти обладнання для оснащення кабінетів НУШ)
Примітки: Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2021 рік. Річний план закупівель затверджено рішенням тендерного комітету від 17.08.2021 року, № 1/2/К. (місцезнаходження Замовника - Україна, Україна, 31400, Хмельницька обл., Старосинявський р-н, селище міського типу Стара Синява, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21). Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 17.08.2021 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Інтерактивний комплекс
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 2 комплект
Період постачання до 31.12.2021
Комплекти обладнання для оснащення робочого місця вчителя
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 11 комплект
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти державного та місцевого бюджету
Сума496 750.00 UAH