-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комплекти обладнання для оснащення кабінетів НУШ)
489 450.00
UAH з ПДВ
Номер:
f21267d6d1b5427883ce0cf2c42a91ba
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-17-003625-b-c1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40226468
-
Контактна особа:
Микитюк Віталій Вікторович +380385020601 sn_osvita@ukr.net
-
Адреса:
31400, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Стара Синява, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ШКІЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43776484
-
Контактна особа:
Віталій Павленко +380505689927 shkilneobladnannya@gmail.com
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Деревообробна, будинок 5, офіс 1/2
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
207
Дата підписання:
21.09.2021 00:00
Період дії договору:
21.09.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
489 450.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 575.00 UAH)
Оплачено:
489 450.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 575.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивний комплекс
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31400, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Стара Синява, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
На карті
Комплекти обладнання для оснащення робочого місця вчителя
Кількість
11 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31400, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Стара Синява, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1525dd93806a4f0a8c1b837ef3cdc3cf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано