• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вугілля АО (25-50), вугілля АМ (13-25), вугілля Г1Р (0-200), брикети паливні з деревини.

Завершена

886 946.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 869.46 UAH
Номер: acf98bd599794899bc061179fe59dfb0
Внутрішній номер закупівлі: 11136792
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-17-002174-a   
Замовник: КЗ КОР "Київська обласна туберкульозна лікарня № 2"
Контактна особа: Лосенко Наталія Олександрівна +380457726345 klavdievotub@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 886 946.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 869.46 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 26 500.00 UAH
Період уточнення: 17.08.2021 10:26 - 23.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2021 10:26 - 02.09.2021 10:31
Аукціон: 03.09.2021 14:28 - 03.09.2021 14:51
Період кваліфікації: 03.09.2021 14:51 - 09.09.2021 10:39
Період завантаження договору: 09.09.2021 10:39 - 29.09.2021 10:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля АО (25-50)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 100 тонни
Період постачання до 01.12.2021
Місце постачання 07850, Україна, Київська область, смт. Клавдієво-Тарасове, вул. ІюФранка,75 На карті
Вугілля АМ (13-25)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 10 тонни
Період постачання до 01.12.2021
Місце постачання 07850, Україна, Київська область, смт. Клавдієво-Тарасове, вул. ІюФранка,75 На карті
Вугілля Г1Р (0-200)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 65 тонни
Період постачання до 01.12.2021
Місце постачання 07850, Україна, Київська область, смт. Клавдієво-Тарасове, вул. ІюФранка,75 На карті
Брикети паливні з деревини.
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 30 тонни
Період постачання до 01.12.2021
Місце постачання 07850, Україна, Київська область, смт. Клавдієво-Тарасове, вул. ІюФранка,75 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Славресурс

Оскарження: 09.09.2021 10:39 - 20.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 886 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
886 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.09.2021 10:39
Відповіді на вимоги 13
Документи 24
Скарги 0
ТОВ "АНТРАЦИТ ГРУПП 2016"
Початкова пропозиція 886 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
886 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 13
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: a022b4ce7904406a9ccd6ed0e445b9d0
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-17-002174-a-b1
Постачальник: ТОВ Славресурс
Номер договору: 46
Сума договору: 886 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 739 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.09.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання: 21.09.2021 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір 46.pdf
pdf
додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s