-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля АО (25-50), вугілля АМ (13-25), вугілля Г1Р (0-200), брикети паливні з деревини.
886 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
a022b4ce7904406a9ccd6ed0e445b9d0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-17-002174-a-b1
Замовник:
КЗ КОР "Київська обласна туберкульозна лікарня № 2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994445
-
Контактна особа:
Лосенко Наталія Олександрівна +380457726345 klavdievotub@gmail.com
-
Адреса:
07850, Україна, Київська область, Клавдієве - Тарасове, вулиця Франка, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Славресурс
×
-
Код ЄДРПОУ:
37939071
-
Контактна особа:
Особенко Руслан 380508806220 slavrr@ukr.net
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, Київ, Солом'янська 6-В, офіс 13
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
46
Дата підписання:
21.09.2021 00:00
Період дії договору:
21.09.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Сума договору:
886 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 147 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля АО (25-50)
Кількість
100 тонни
Період постачання
до 01.12.2021
Місце постачання
07850, Україна, Київська область, смт. Клавдієво-Тарасове, вул. ІюФранка,75
На карті
Вугілля АМ (13-25)
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 01.12.2021
Місце постачання
07850, Україна, Київська область, смт. Клавдієво-Тарасове, вул. ІюФранка,75
На карті
Вугілля Г1Р (0-200)
Кількість
65 тонни
Період постачання
до 01.12.2021
Місце постачання
07850, Україна, Київська область, смт. Клавдієво-Тарасове, вул. ІюФранка,75
На карті
Брикети паливні з деревини.
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 01.12.2021
Місце постачання
07850, Україна, Київська область, смт. Клавдієво-Тарасове, вул. ІюФранка,75
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d8a566c1130a4497b395cdcaf50c894d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії Договору про закупівлю від 21.09.2021 року №46 на строк достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2022 року.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано