-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля АО (25-50), вугілля АМ (13-25), вугілля Г1Р (0-200), брикети паливні з деревини.
Оголошено тендер
886 946.00
UAH
Номер:
2a55be8dec424a7f809c4555b21bb067
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-17-000561-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ КОР "Київська обласна туберкульозна лікарня № 2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994445
-
Адреса:
07850, Україна, Київська область, Клавдієве - Тарасове, вулиця Франка, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ КОР "Київська обласна туберкульозна лікарня № 2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994445
-
Адреса:
07850, Україна, Київська область, Клавдієве - Тарасове, вулиця Франка, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
886 946.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля АО (25-50), вугілля АМ (13-25), вугілля Г1Р (0-200), брикети паливні з деревини.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
17.08.2021 09:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума886 946.00 UAH