-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
паливні брикети
Тендер Prozorro UA-2017-07-24-000793-b
Завершена
485 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер:
4caf5a82112c4370a48da70066333133
Внутрішній номер закупівлі:
1105668
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-24-000793-b
Замовник:
КУ "Вижницька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Назарія Яремчука"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21433223
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька область, Вижницький район, м. Вижниця, вул. РОМАНА ШУХЕВИЧА, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Проданюк +380993056626 nik.prodanyuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
485 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2017 13:21 - 31.07.2017 18:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2017 13:21 - 10.08.2017 18:00
Аукціон:
11.08.2017 11:07 - 11.08.2017 11:28
Період кваліфікації:
11.08.2017 11:28 - 14.08.2017 11:10
Період завантаження договору:
11.08.2017 11:28 - 31.08.2017 11:28
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
паливні брикети
Кількість
1 лот
Період постачання
20.08.2017 - 15.09.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чумаченко Руслан Миколайович
Оскарження: 11.08.2017 11:28 - 25.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2856813670
-
Контактна особа:
Чумаченко Руслан Миколайович +380938227589 20ruslan1978@gmail.com
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, Бібрка, м.Бібрка, вул. Б.Лепкого 2/6
Оскарження: 11.08.2017 11:28 - 25.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
484 530.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
484 530.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2017 11:10
Документи
8
Скарги
0
ФОП Дмитрів Андрій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3041924556
-
Контактна особа:
Дмитрів Андрій Васильович +380975815941 ku12321@gmail.com
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, Бібрка, вул. У. Кравченко, 11/11
Початкова пропозиція
485 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
485 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
09778a12e8b44337b15bc283d52b8bd3
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-24-000793-b-a1
Постачальник:
ФОП Чумаченко Руслан Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2856813670
-
Контактна особа:
Чумаченко Руслан Миколайович +380938227589 20ruslan1978@gmail.com
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, Бібрка, м.Бібрка, вул. Б.Лепкого 2/6
Номер договору:
71
Сума договору:
484 530.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
01.09.2017 16:54
Статус:
Підписаний