-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
паливні брикети
Тендер Prozorro UA-2017-07-24-000793-b
Завершена
485 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2017 13:21 - 31.07.2017 18:00
Відповідь надана
невірно описане технічне завдання
Номер:
d49d73d0445f4e6c975dd1b75d4f6f97
Дата опублікування:
25.07.2017 09:25
Опис:
в технічному завданні тендерної закупівлі паливні брикети вказано у вимогах "пелети" в яких розміри зазвичай; діаметр 8 мм, довчина 20-50 мм, однак вимоги щодо розміру брикету вказані: діаметр 55*90 мм, довжина 100-400 мм під брикети типу НЕСТРО. Прохання внести зміни до тендерної документації, чітко описавши який брикет вам необхідний і вказати або "еквівалент", якщо такий може мати місце. дякую
Відповідь:
В документацію внесені зміни. Ми не вимагаємо конкретну торгову марку брикетів, тому і "еквівалент" не прописуємо.
Дата відповіді:
28.07.2017 11:01