-
Відкриті торги
-
КЕП
паливні брикети
484 530.00
UAH без ПДВ
Номер:
09778a12e8b44337b15bc283d52b8bd3
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-24-000793-b-a1
Постачальник:
ФОП Чумаченко Руслан Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2856813670
-
Контактна особа:
Чумаченко Руслан Миколайович +380938227589 20ruslan1978@gmail.com
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, Бібрка, м.Бібрка, вул. Б.Лепкого 2/6
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
71
Дата підписання:
01.09.2017 16:54
Період дії договору:
01.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
484 530.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
паливні брикети
Кількість
1 лот
Період постачання
20.08.2017 - 15.09.2017